Menekşe Yıldız Butik Ailesine Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Hızlı ve güvenli alışverişin adresi.

Hakkımızda

www.menekseyildizbutik.com ile üyelerimize, tekstilde öncü ülkemizin geniş ürün çeşitliliğini özel fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesi olma çabasındayız. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş İmkanı

www.menekseyildizbutik.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Bununla birlikte kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez ve paylaşılmaz.

Kalite ve Özenli Paketleme Garantisi

Sitemizde satılan her bir ürün www.menekseyildizbutik.com’in güvencesi altındadır. Ürünlerimizin kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Menekşe Yıldız Butik’in özel ürün birimi tarafından ve satın aldığınız ürünler depoda paketleme aşamasında kalite kontrolü yapan özel operasyon birimimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Misyonumuz En İyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan www.menekseyildizbutik.com, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.